HABERMAX. Bugün Samsun’un Çarşamba ilçesi İstiklal Mahallesi Gönüllüleri Derneği tarafından düzenlenen piknik, Kelkit Vadisi’nin ünlü sanatçısı Nurettin Bay’ın söylediği türkülerle adeta bir şölene dönüştü. Sanatçı Nurettin Bay, katılımcılara unutulmaz anlar yaşattı.
Ancak Nurettin Bay, etkinlik sırasında sağlığı hakkında önemli bir bilgi paylaştı. “Yarın ikinci kez bir operasyon geçireceğim, dualarınıza ihtiyacım var. Böbreğimde rahatsızlık var” diyen Bay, rahatsız olmasına rağmen sevenlerine verdiği sözü tutarak pikniğe katıldığını belirtti. “Hastayım ama sizleri böyle görünce az da olsa acılarım dindi” diyerek, katılımcılara olan sevgisini dile getirdi.
Samsun Çarşamba ilçesi İstiklal Mahallesi Gönüllüleri Derneğinin Pikniği Nurettin Bay ve Hamza Dilmaç’ın Türküleriyle Şölene Döndü
Pikniğe ayrıca, Nurettin Bay’a türküleriyle eşlik eden Hamza Dilmaç da ayrı bir renk kattı. Dilmaç, izleyenlere keyifli dakikalar geçirtti. İstiklal Mahallesi gönüllüleri gönüllerince eğlenerek günün tadını çıkardı.
Biz de www.habermax.net sitesi imtiyaz sahibi Cansu Acar adına, değerli sanatçı Nurettin Bay’a acil şifalar diliyoruz.