HABERMAX. Çekmeköy Anaokulu önünde düzensiz park yapılması, servis şoförlerini günlük zorluklarla karşı karşıya bırakıyor. Her gün yaşanan bu durum, öğrenci servislerinin okula ulaşımını engelliyor ve sürücülerle tartışmalara sebep oluyor. Servis şoförleri, sorunun çözümü için yetkililere çağrıda bulunuyor.
Anaokulu servis şoförlerinden biri, “Güzellikle söylememize rağmen, düzensiz park yapan sürücüler bize karşı saldırgan davranıyorlar ve işimizi zorlaştırıyorlar. Çekmeköy Kaymakamı Resul Çelik ve Belediye Başkanı Orhan Çerkez’den bu konuya çözüm bulmalarını rica ediyoruz” şeklinde konuştu.
Servis şoförleri, çocukların güvenli bir şekilde okula ulaşması ve evlerine dönmeleri için düzenli bir park alanının sağlanmasını talep ediyor. Yetkililerin bu çağrıya nasıl yanıt vereceği merakla bekleniyor.