HABERMAX. Sancaktepe Belediye Başkanı Alper Yeğin, 31 Mart akşamı kazandıkları zaferi kutlamak amacıyla düzenlenen toplantıda önemli açıklamalarda bulundu. Yeğin, ilçe başkanlığının düzenlediği Mayıs ayı örgüt toplantısına katılarak, seçim zaferini birlikte kutladıklarını belirtti.![Resim](https://pbs.twimg.com/media/GNuSB1iXQAARLHP?format=jpg&name=large)
Yeğin, toplantıda yaptığı konuşmada, “31 Mart akşamı birlikte başardık” diyerek, kazanılan zaferin arkasında partinin güçlü örgütlenmesinin önemine vurgu yaptı. Aynı zamanda, seçim sürecinde emeği geçen herkese teşekkür ederek, başarının ortak bir çaba sonucu olduğunu dile getirdi.
Sancaktepe Belediye Başkanı, ilçenin geleceği için çalışmalarının devam edeceğini ve halkın beklentilerini karşılamak için ellerinden geleni yapacaklarını belirtti. Bu açıklamalar, ilçe halkı ve parti örgütü tarafından olumlu bir şekilde karşılandı.
Yeğin’in bu açıklamalarıyla birlikte, Sancaktepe’de yeni dönemin başladığı ve hizmetlerin devamı için kararlılıkla ilerleneceği mesajı verilmiş oldu.