HABERMAX. Çekmeköy Hüseyinli Köyü Mahallesi’nin sevgili muhtarı İlhan Kılnç’ın kardeşi Mustafa Kılnç’ın vefat ettiği üzücü haberini almış bulunmaktayız. Mustafa Kılnç, bir süredir hastanede yoğun bakım servisinde tedavi görüyordu.![Bir 1 kişi ve sakal görseli olabilir](https://scontent-ist1-2.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/441160902_1875230492925504_5510608434320860660_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_cb=99be929b-ddd1f5c1&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=0oO0rMqyVM0Q7kNvgHpPCBS&_nc_oc=AdiDFtCYnSJ6Jv9sxKfHvyJSJ5XoJLJCrYd8rrsDmoK71NTAvr_yDNDN-e16cjCi_UQ&_nc_ht=scontent-ist1-2.xx&oh=00_AYDBCaRS56QlHcN3gY3eWD73MpHNC4YDuPEsoOrBpVch5w&oe=6648149F)
Merhumun cenazesi, yarın öğle namazının ardından Hüseyinli Köyü Mezarlığı’na defnedilecektir. Bu acı kayıp nedeniyle, muhtarımız İlhan Kılnç ve ailesine başsağlığı diliyor, merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve yakınlarına sabır ve başsağlığı temennisinde bulunuyoruz.
HaberMax.com.tr olarak, değerli muhtarımız İlhan Kılnç ve ailesinin acılarını paylaşıyor ve kendilerine başsağlığı dileklerimizi iletiyoruz.
Cansu Acar adına,
www.habermax.com.tr