HABERMAX. Bugün Yenişehir Ziraat Odası’nın olağanüstü kongresi büyük bir katılımla gerçekleşti. Meclis üyelerinin oy birliğiyle yapılan seçimde, Başkanlık koltuğuna Sadi Aktaş seçildi.![](https://habermax.net/wp-content/uploads/2024/05/8.jpg)
Kongre sonrası yapılan açıklamada Sadi Aktaş, 14 yıllık süreçte yapılan hizmetlerin göz ardı edilemeyecek derecede önemli olduğunu belirtti. Odamızın üyeleri ve delegeleri ile birlikte bir marka haline geldiklerini ifade eden Aktaş, birlik ve beraberlik içinde gerçekleştirilen kongrenin önemine vurgu yaptı.
Sadi Aktaş, konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “Ziraat odamızı hep birlikte bir marka haline getirdik. 14.500 üyemizle birlikte çiftçilerimize güler yüzlü ve samimi bir şekilde hizmet etmeye devam edeceğiz.”
Sadi Aktaş başkanlığındaki yeni liste şu isimlerden oluştu: Ayhan Ay, Gürhan Altuğ, Ulvi Savaş, Burhan Arı, İmdat Orhan ve Enver Zengin.
Yenişehir Ziraat Odası’nın yeni başkanı Sadi Aktaş, çiftçilere yönelik hizmetlerin artarak devam edeceğini ve odanın daha da güçlenerek yoluna devam edeceğini belirtti.