HABERMAX. Muğla Büyükşehir Belediyesi, toplu ulaşımda öğrencilere yönelik önemli bir adım attı. CHP’li belediye, öğrenci biniş ücretini 12.5 TL’den 1 TL’ye indirdi. Bu karar, öğrencilerin toplu taşıma araçlarına daha ekonomik ve erişilebilir bir şekilde ulaşmalarını sağlayacak.![Resim](https://pbs.twimg.com/media/GOvnYgTWUAAq1CS?format=jpg&name=900x900)
Muğla’da yaşayan öğrenciler artık daha uygun bir fiyatla toplu taşıma araçlarını kullanabilecekler. Bu adım, öğrencilerin eğitim ve sosyal faaliyetlerine erişimlerini kolaylaştırarak onların günlük yaşamlarını olumlu yönde etkileyecek. Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin bu adımı, toplumun farklı kesimlerine yönelik sosyal politikalarını güçlendirmesi açısından önemli bir örnek teşkil ediyor.