HABERMAX. Çekmeköy Belediye Başkanı Orhan Çerkez’in düzenlediği Halkın Buluşması toplantısı, duygusal anlara sahne oldu. Toplantıya tekerlekli yürüteciyle gelen bir yaşlı teyze, Başkan Çerkez’e duyduğu hayranlığı açıkça ifade etti ve toplum nezdinde samimi bir atmosfer oluşturdu.![](https://habermax.net/wp-content/uploads/2024/06/2024-06-01_14-47-22.png)
Nişantepe Mahallesi’nde gerçekleşen toplantıya katılan yaşlı teyze, yürüteciyle toplantı alanına geldi. Başkan Çerkez’in karşısına geçtiğinde duygulu bir şekilde, “Seni görmek için buraya geldim” dedi ve ekledi: “Mahallenin eğitim, imar ve tapu sorununun farkındayım. Çözüm için çalışıyoruz. Çekmeköy’de yaşlısından gencine herkesin Çerkez Başkanı olacağım. Sözüm söz…”
Yaşlı teyzenin bu samimi jesti, toplantıya katılanları duygulandırdı ve Başkan Çerkez’in toplum nezdindeki sevgi ve saygısını bir kez daha gözler önüne serdi. Çerkez, toplumun ihtiyaçlarını anlama ve çözüm üretme konusundaki kararlılığını teyzenin duygusal yaklaşımıyla bir kez daha ortaya koydu.
Toplantı, mahalle sakinleriyle belediye başkanı arasındaki güçlü bağı gösteren önemli bir örnek oluşturdu.