HABERMAX. Kısa adı ÇEKSİAD olan Çekmeköy Sanayici ve İşinsanları Derneği. İhtiyaç sahi Depremzedelere Bölgenin Tanınmış Simalarından Balparmak yönetim kurulu Başkan Yardımcısı Özgür Altıparmak Altı Depremzede aileye birer daire tahsiz ederek sevindirdi. Daireler Ailelere ÇEKSİAD Merkezinde yapılan kura çekimi sonucu Afetzede Ailelere teslim edildi. A dan zeye tüm ehdiyaç malzemelerinin yer aldığı. Daireleri teslim alan Depremzede Aileler buruk bir sevinç yaşarken Duygusal Anlarda yaşandı.
ÇEKSİAD DRPREMZEDELERİ SEVİNDİRDİ.
Bir depremzede ağlayarak 26 yaşında daha hayatının baharında karnındaki bebeğiyle enkaz altında kalan kardeşimin eşi bizi hayata kültürdü, içimiz yanıyor acılarımız taze yaşam hikayelerini ağlayarak anlatan Depremzede vatandaş salondakileri göz yaşına boğdu. Başkan Erdal Albayrak her zaman yanınızdayız ne eksiğimiz varsa temin edeceğiz hayat devam ediyor şeklinde konuştu.
Kısa adı ÇEKSİAD olan Çekmeköy Sanayici ve İşadamları. Derneği. Yönetimi Kahramanmaraş ve Hatay’da evleri yıkılan. Depremzedelere bir yıl Ücretsiz oturmak kaydıyla ev tahsis ettiler 6 Aileye Altı dairenin verildiği kura çekiminde. ÇEKSİAD Başkanı Erdal Albayrak ve yardımsever işadamı Özgür Altıparmak’ın katılımıyla gerçekleşen anahtar tesliminde duygulu anlar yaşandı.