HABERMAX. Çekmeköy Belediye Başkanı Orhan Çerkez, Huzurkent Sitesi’ne yaptığı ziyarette önemli açıklamalarda bulundu. Görev süresi boyunca kanunlara uyumlu ve halk odaklı bir yönetim anlayışı benimseyeceğini vurgulayan Çerkez’in bu sözleri, Çekmeköy’ün geleceği ve belediyenin işleyişi hakkında önemli mesajlar içeriyor.
Çekmeköy Belediye Başkanı adaylığı açıklandığında seçim çalışmalarına Huzurkent Sitesi’nde başladığını belirten Çerkez, komşularına verdiği sözü hatırlattı. “Seçildiğimde ilk sizleri ziyaret edeceğim” dediği komşularına olan taahhüdünü yerine getirmeye hazır olduğunu ifade etti.
Çekmeköy Belediye Başkanı Orhan Çerkez’den Vizyon Dolu Açıklama: Halkla Bütünleşme ve Kanunlara Sadakat
Komşularının kendisine ve ekibine oy vererek yüklediği sorumluluğun bilincinde olduğunu belirten Başkan Çerkez, hedefinin gülen, mutlu bir Çekmeköy yaratmak olduğunu dile getirdi. Halkın beklentilerini karşılamak ve ilçeyi daha yaşanabilir kılmak için çaba sarf edeceklerini belirten Çerkez, vatandaşların desteğiyle birlikte başarılı projelere imza atacaklarını sözlerine ekledi.
Adaylığım açıklandığında seçim çalışmalarına Huzurkent Sitesi’nde başlamıştım. Komşularıma, “Seçildiğimde ilk sizleri ziyaret edeceğim” demiştim. Komşularımın bana ve yol arkadaşlarıma oy vererek yüklediği sorumluluğunun bilincindeyim. Hedefim gülen, mutlu bir Çekmeköy yaratmak. pic.twitter.com/Btnl0i5Hhs
— Orhan Çerkez (@orhancerkeztr) May 15, 2024
Çekmeköy Belediye Başkanı Orhan Çerkez’in açıklamaları, ilçenin geleceği ve belediyenin yönetim anlayışı hakkında önemli ipuçları sunuyor. Başkan Çerkez’in vurguladığı gibi, kanunlarla uyumlu, halkın beklentilerini dikkate alan bir yönetim anlayışı, ilçenin refahı ve gelişimi için temel bir unsurdur.