🏷️ ETİKET ARŞİVİ

#Özgür Özel

Bu etiket ile ilgili toplam 259 haber bulundu.

CHP Genel Başkanı Özgür Özel Pazar Günü Çorum’da Yurttaşlarla BuluşacakGenel

CHP Genel Başkanı Özgür Özel Pazar Günü Çorum’da Yurttaşlarla Buluşacak

31 Ocak 2026
Özgür Özel’den Yemeksepeti’ne net mesaj: “Ya anlaş ya karşında bizi bulursun”Genel

Özgür Özel’den Yemeksepeti’ne net mesaj: “Ya anlaş ya karşında bizi bulursun”

28 Ocak 2026
Özgür Özel Hatay’dan Haykırdı: “Depremzedeye Senet Dayatan Bu Düzen Değişecek!”Genel

Özgür Özel Hatay’dan Haykırdı: “Depremzedeye Senet Dayatan Bu Düzen Değişecek!”

19 Ocak 2026
Özgür Özel Denizli’de Sert Konuştu: “Bu Ülkede Geçim Kalmadıysa Sandık Kaçınılmazdır”Genel

Özgür Özel Denizli’de Sert Konuştu: “Bu Ülkede Geçim Kalmadıysa Sandık Kaçınılmazdır”

11 Ocak 2026
Özgür Özel: AK Parti’nin Kara Düzeni Emekliyi Yoksulluğa Mahkûm EdiyorEKONOMİ

Özgür Özel: AK Parti’nin Kara Düzeni Emekliyi Yoksulluğa Mahkûm Ediyor

09 Ocak 2026
Ömer Çelik’ten Özgür Özel’e Sert Tepki: “İftira Üretim Merkezi Gibi Çalışıyor”Güncel

Ömer Çelik’ten Özgür Özel’e Sert Tepki: “İftira Üretim Merkezi Gibi Çalışıyor”

09 Ocak 2026
Özgür Özel’den Beykoz’da Gövde Gösterisi:Genel

Özgür Özel’den Beykoz’da Gövde Gösterisi:

07 Ocak 2026
CHP Genel Başkanı Özgür Özel Çarşamba Günü Beykoz’daGenel

CHP Genel Başkanı Özgür Özel Çarşamba Günü Beykoz’da

06 Ocak 2026
Özgür Özel’den Venezuela ve Trump Üzerinden Sert Dış Politika Eleştirisi: “Şahsi Dostluklar, Stratejik Sessizlikler”Genel

Özgür Özel’den Venezuela ve Trump Üzerinden Sert Dış Politika Eleştirisi: “Şahsi Dostluklar, Stratejik Sessizlikler”

03 Ocak 2026
Özgür Özel Çankırı’da Gövde Gösterisi Yaptı: “Millet Ayaktadır, İktidar Yakındır”Genel

Özgür Özel Çankırı’da Gövde Gösterisi Yaptı: “Millet Ayaktadır, İktidar Yakındır”

03 Ocak 2026
CHP Genel Başkanı Özgür Özel'den Çankırı Çağrısı: "Biz Kazanacağız!"Genel

CHP Genel Başkanı Özgür Özel'den Çankırı Çağrısı: "Biz Kazanacağız!"

02 Ocak 2026
CHP Genel Başkanı Özgür Özel’den Humus’taki Alevi Camisine Yönelik Bombalı Saldırıya Sert TepkiGenel

CHP Genel Başkanı Özgür Özel’den Humus’taki Alevi Camisine Yönelik Bombalı Saldırıya Sert Tepki

26 Aralık 2025
Özgür Özel'den Kağıthane'de Erken Seçim Çağrısı: "Geçim Olmazsa Seçim Olur, 2026 Seçim Yılıdır!"EKONOMİ

Özgür Özel'den Kağıthane'de Erken Seçim Çağrısı: "Geçim Olmazsa Seçim Olur, 2026 Seçim Yılıdır!"

24 Aralık 2025
Özgür Özel, YSK Başkanı Ahmet Yener'i TBMM'deki Makamında AğırladıGüncel

Özgür Özel, YSK Başkanı Ahmet Yener'i TBMM'deki Makamında Ağırladı

23 Aralık 2025
AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal'dan Özgür Özel'e: "115 km Yol İddiası Yalan!"Genel

AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal'dan Özgür Özel'e: "115 km Yol İddiası Yalan!"

21 Aralık 2025
CHP, Manisa Şehzadeler Belediye Başkanı Gülşah Durbay’ı Kaybetti: Özgür Özel’den Duygusal VedaGüncel

CHP, Manisa Şehzadeler Belediye Başkanı Gülşah Durbay’ı Kaybetti: Özgür Özel’den Duygusal Veda

14 Aralık 2025
Özgür Özel, AKP'nin Kalesinde Meydanları Doldurdu: "Kale Siyaseti Bitti, Kayseri Milletin Kalesi!"Genel

Özgür Özel, AKP'nin Kalesinde Meydanları Doldurdu: "Kale Siyaseti Bitti, Kayseri Milletin Kalesi!"

13 Aralık 2025
Özgür Özel Çatalca Meydanı’nda Konuştu: “Müesses Nizam Kaybedecek, Millet Kazanacak”Genel

Özgür Özel Çatalca Meydanı’nda Konuştu: “Müesses Nizam Kaybedecek, Millet Kazanacak”

10 Aralık 2025
CHP Lideri Özgür Özel'den Sert Çıkış: "AK Toroslar Çetesi'ni Dağıtsınlar, Yoksa Kandırıldık Desinler!"Genel

CHP Lideri Özgür Özel'den Sert Çıkış: "AK Toroslar Çetesi'ni Dağıtsınlar, Yoksa Kandırıldık Desinler!"

03 Aralık 2025
CHP, İstanbul’da Meydanları Büyütüyor: Özgür Özel’den Güngören’de “Adalet ve Özgürlük” ÇağrısıGenel

CHP, İstanbul’da Meydanları Büyütüyor: Özgür Özel’den Güngören’de “Adalet ve Özgürlük” Çağrısı

01 Aralık 2025
Özgür Özel’in Sert Çağrısı: “Televizyonda Pijama ile Oturanlara Sesleniyorum!”Güncel

Özgür Özel’in Sert Çağrısı: “Televizyonda Pijama ile Oturanlara Sesleniyorum!”

30 Kasım 2025
CHP 39. Olağan Kurultayı’nda Özgür Özel Büyük Farkla Yeniden Genel BaşkanGenel

CHP 39. Olağan Kurultayı’nda Özgür Özel Büyük Farkla Yeniden Genel Başkan

29 Kasım 2025
CHP Kurultayı'nda Özgür Özel'den Kemal Kılıçdaroğlu'na Sert YanıtGenel

CHP Kurultayı'nda Özgür Özel'den Kemal Kılıçdaroğlu'na Sert Yanıt

29 Kasım 2025
CHP Lideri Özgür Özel Zonguldak’ta Miting DüzenliyorGüncel

CHP Lideri Özgür Özel Zonguldak’ta Miting Düzenliyor

22 Kasım 2025
← Önceki123456...11Sonraki →