HABERMAX. Çekmeköy Sivaslılar Derneği’nin düzenlediği kongrede iş insanı Yücel Aydın, yoğun katılımın olduğu seçimde yeniden başkan seçildi. Natural Destina Balo Salonu’nda gerçekleştirilen kongrede birlik ve beraberlik mesajları verildi.
Kongrede, Yücel Aydın’ın yanı sıra Sivaslı iş insanı Lütfü Tiryakioğlu da başkanlık için yarıştı. Sonuç olarak, mevcut başkan Yücel Aydın güven tazeleyerek yeniden başkanlık görevine seçildi. Aydın, kongre sonrası yaptığı konuşmada, “Gurbette yaşayan tüm Sivaslılara kapılarımız açık. Bu bir yarıştır; üyelerimiz kimi uygun görürlerse başımızın üstünde yeri var,” diyerek birlik ve beraberlik mesajı verdi.Kongrede Öne Çıkan İsimler
Çekmeköy Sivaslılar Derneği kongresine birçok önemli isim katıldı. Bu isimler arasında Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcısı Seyfettin Yıldırım, Meclis üyeleri Aziz Fidan, Özdemir Cemil, Nuray Tak, AK Parti İlçe Başkanı Av. Akın İlhan, DEVA Partisi Çekmeköy İlçe Başkanı Hasan Keles, İYİ Parti İlçe Başkanı Dilaver Koç, CHP Çekmeköy İlçe Başkan Yardımcısı Haydar Aslan, Van Dernek Başkanı Mehmet Erbecer, Çekmeköy Taraftar Derneği Başkanı Sertaç Havva, Doğaseverler Derneği YK Üyesi Memis Kenan, ORSİAD YK Üyesi Fahrettin Kacemer, Merkez Mahallesi Muhtarı Feride Çerkez, Mimar Sinan Mahalle Muhtarı Yadigar Aslan, Mehmet Akif Mahalle Muhtarı Turgay Bozkurt ve Çamlık Mahalle Muhtarı Metin Çoban yer aldı.
Yeniden Çekmeköy Sivaslılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı seçilen Yücel Aydın, tüm katılımcılara teşekkür ederek Sivaslılara hizmet etmeye devam edeceğini belirtti.